Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 25 листопада 2010
Святкування празника Архистратига Михаїла в Чорткові Друк Email

Так як Архистратиг Михаїл є поркровителем молодіжного товариства Обнова, 20 листопада 2010 року ТУСК «Обнова» у нашому місті відбулось святкування празника, в якому взяли участь гості з Тернополя, Івано-Франківська та Чернівців.

Read more...

Наші мрії ... Друк Email

 

Протягом листопада ТУСК «Обнова» відвідує навчальні заклади міста Чорткова з виставою «Три дерева» в основі якої закладені мрії молодих пагонів, що стали деревами. Кожне з цих дерев як і ми люди, мали свою заповітну мрію, яку прагнули досягти.

Read more...

Проблема сект – стала причиною зустрічі єпископів УГКЦ і РКЦ Друк Email

Чергова зустріч єпископів УГКЦ та РКЦ в Україні відбулася 22-23 листопада у Львові у Вищій Духовній семінарії Львівської Архідієцезії. Провідною  темою зустрічі стала проблема сект, з якими зустрічається сьогоднішній християнин. Був зачитаний реферат Львівського Митрополита, Архієпископа Мєчислава Мокшицького «Секти як виклик для сучасного душпастирства». 

Read more...

Папа закликає молитися за збереження кожного зачатого людського життя Друк Email

Під час Літургії, яка розпочне різдвяний піст, 27 листопада, Святіший Отець Бенедикт XVI розпочне молитовне чування в Базиліці святого Петра у Ватикані в наміренні кожного зачатого людського життя. Папа закликає всю Церкву приєднатися до цієї молитви.

Всі парафії м. Чорткова, спільноти, молитовні групи і всі люди доброї волі, приєднаються до цієї загальної молитви та нічних чувань, в єдності зі Святійшим Отцем. Особиста молитва в наміренні захисту зародженого людського життя в спільноті Церкви є нашим обов’язком. Вона пробуджує велику надію, що з Божою допомогою цивілізація життя і любові переможе цивілізацію смерті. Розуміємо, що без Божої допомоги не можемо перемогти в цій боротьбі.

Прес-центр
Бучацької єпархії УГКЦ Read more...


Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting