Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Понеділок, 22 листопада 2010
Апостольський Адміністратор о. Дмитро Григорак закликав усіх до молитви за тих, хто є відлучений від Католицької Церкви Друк Email

У храмі Преображення Господнього м. Чорткова Апостольський Адміністратор о. Дмитро Григорак 21 листопада відслужив Св. Літургію. Отець Дмитро вияснив вірним, що «диявол» з грецької мови означає той, хто роз’єднює, розбиває. Також закликав усіх вірних до молитви за тих, хто є відлучений від Католицької Церкви і перебуває у гніві і бунті. Звернув увагу на молитву за тих, які бажали посіяти незгоду і розбити громаду.

Read more...

Працівники правоохоронних органів зупинили провокації Василя Гітюка (Відео) Друк Email

Василь Гітюк із своєю групою послідовників поспішав знову чинити провокації, але був зупинений працівниками міліції. За клопотанням мера м. Чорткова п. Михайла Вербіцького Василю Гітюку та його прихильникам був зачитаний вирок Тернопільського окружного суду. У вироку сказано, що групі Догнала є заборонено проводити богослужіння і різного роду маніфестації у м. Чорткові. Василь Гітюк відповів, що буде апелювати до Львівського апеляційного суду.

Read more...

У Києві записали третю аудіокнигу Блаженнішого Любомира. Її назва «Дорога до Бога» Друк Email

Третю аудіокнигу Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира під назвою «Дорога до Бога» нещодавно записали в одній із київських студій звукозапису. Цей аудіозапис продовжить серію розмов із Главою УГКЦ, в якій вже побачили світ звукові книги «Дорога до себе» та «Дорога до ближнього».

Цього разу із Блаженнішим Любомиром розмовляла відома журналістка Катерина Щоткіна, редактор відділу «Церква» тижневика «Дзеркало тижня». У майже двогодинній розмові Першоієрарх Церкви відповідає на запитання, чому люди у сучасному світі обирають Христа, що значить «зустріти Христа», як Церква може допомогти людині у цьому пошуку, якими є шляхи до Бога, чи можуть помилятися люди, які належать до Церкви, чи легко бути християнином, для чого потрібне чудо, як співвідноситься віра з любов’ю і свободою, що таке пекло та як поєднується Божа воля і відповідальність. Глава Церкви також ділиться своїми роздумами про покликання і талант, про місію родини і усвідомлення серйозності вступу у подружжя, про роль матері і значення наставника, пояснює, чому потрібно обмірковувати свої наміри, чому вони мають виходити зі щирої любові, якими мають бути наміри стосовно самого себе, якою повинна бути молитва, задля чого ми постимо, чи можна неченцеві бути добрим християнином і для чого світові монашество. Блаженніший Любомир обмірковує, чи потрібна державна цензура, чи є те, що не варто чути і бачити християнинові та чому треба любити людину – ненавидіти гріх.

Read more...

Розпочато першу Золоту книгу тверезості у Бучацькій єпархії Друк Email

17 листопада у с. Переволоки Золотопотіцького деканату за чисельної присутності вірян під час Святої Літургії було започатковано Золоту книгу тверезості. Святу Літургію відслужили парох і декан золотопотіцький о. Ігор Вовк, Голова митрополичої підкомісії УГКЦ «За тверезість життя» о. д-р Андрій Логін та голова єпархіальної підкомісії «За тверезість життя» о. Володимир Гнилиця. По завершенні Літургії присягу невживання алкоголю склали понад 10 осіб. Після Святої Літургії відбулася бесіда про проблему узалежнення з депутатами селищної ради та держслужбовцями. Після цього відбувся інтерактивний тренінг для старшокласників «Правда про алкоголь» у місцевій школі. Отець Ігор Вовк, парох храму, є ініціативною особою, багато часу приділяє роботі з молоддю і тому утвердження вірних в тверезому способі життя вважає одним із пріоритетів своєї душпастирської діяльності.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting