Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Середа, 17 листопада 2010
Представники угрупування Догнала вводять в оману літніх людей в Чорткові та захоплюють їх помешкання Друк Email

Мешканці Чорткова 13 листопада 2010 року не впустити так званих підгорецьких монахів та монахинь в помешкання місцевої літньої жінки. Брат потерпілої заявив, що його сестра, не володіючи інформацією про даних осіб, які прикривалися ім’ям покійного отця Романа, не бажає їхньої присутності у своєму будинку і сам виніс їх речі з дому.

Read more...

У Зверненні-закликові з нагоди завершення місцевих виборів Блаженніший Любомир закликав політичних лідерів проявити жертовність задля єдності Друк Email

«Ми закликаємо, щоб кожен політичний лідер, який декларує сьогодні свою готовність до єдності, публічно заявив народові, чим він готовий пожертвувати задля досягнення цієї мети». Про це у своєму Зверненні-закликові з нагоди завершення місцевих виборів 2010 року заявив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир.

У післявиборчому зверненні Предстоятель УГКЦ зауважує, що до уроків 2004 року ми повертаємося знову і знову, і в цій ситуації усі здорові сили повинні задуматися над тим, що сказати народові, а «також повинна щось сказати Церква». Блаженніший Любомир вдумливо і критично аналізує наслідки виборів для Церкви, влади, народу і опозиції, а основний шлях виправлення нинішньої, справді тривожної, ситуації вбачає у послідовному духовному відродженні: «Не підвищення рівня економіки, не структурні чи кадрові зміни, а покращення духовної ситуації є єдиною розв’язкою для складної суспільно-політичної ситуації в Україні», − переконаний Першоієрарх українських греко-католиків.

Read more...

Священики управління Бучацької єпархії УГКЦ молилися за упокій спочилого о. Романа Шелепко в храмі Преображення Господнього м. Чортків Друк Email

13 листопада 2010 року о. Дмитро Григорак відслужив заупокійну Літургію в храмі Преображення Господнього м. Чортків за душу спочилого священика парафії о. Романа Шелепко. Він подякував вірянам, що разом зі своїм покійним священиком витривали у вірі та не піддавались на підступні діяння угрупування Догнала.

Read more...

В парафії Преображення Господнього м. Чортків призначено нового душпастиря Друк Email

Священик Андрій Лемчук призначений Адміністратором парафії Преображення Господнього в Чорткові на Тернопільщині. Відповідний Декрет 12 листопада 2010 року підписав о. Дмитро Григорак, Апостольський Адміністратор Бучацької єпархії УГКЦ.

Прес-центр Бучацької єпархії УГКЦ

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting