Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Вівторок, 16 листопада 2010
В Заліщиках на Тернопільщині освячено каплицю на честь ісповідників віри братів Тимчуків Друк Email

Судовий Вікарій Бучацької єпархії о. Іван Сеньків, 14 листопада 2010 року освятив каплицю на честь ісповідників віри єпископа Якова та ієромонаха Єроніма Тимчуків. Кошти на побудову каплиці пожертвувала родина Островерхових. У часи підпілля отці Тимчуки багаторазово служили Св. Літургію в їхньому домі.

Read more...

Члени угрупування Догнала намагалися захопити храм в Чорткові при допомозі підозрілих молодиків зі Львова (відео) Друк Email

15 листопада 2010 року так звані підгорецькі монахи вкотре спробували захопити храм Преображення Господнього в Чорткові. Однак, цього разу, на допомогу вони взяли львівських молодиків, яких спеціально привіз п’ятдесятимісний автобус «Неоплан». Зрозумівши свою слабкість перед згуртованою греко-католицькою громадою міста, молодики спровокували бійку біля автобусної зупинки.

Read more...

Угрупування Догнала не зареєстроване в державі і порушує Закони України, – начальник Тернопільської міліції Друк Email

Після спроб збурити релігійне життя в Чорткові члени угрупування Догнала вирішили зробити те ж саме в Тернополі. 15 листопада 2010 року вони намагалися схилити на свою сторону Голову Тернопільської облдержадміністрації, однак він відмовився їх приняти. Ображені підгорецькі самозванці звернулися до начальника обласної міліції, який їм сказав, що вони не зареєстровані і своїми діями порушують Закон України.

Read more...


Члени угрупування Догнала виключені з Католицької церкви ще два роки тому за непослух Друк Email

Колишні монахи Підгорецького монастиря на Львівщині Методій Шпіржік, Маркіян Гітюк, Ілля Догнал та Самуїл Обегаузер покарані Великою екскомунікою, тобто виключені з Католицької Церкви. Таке рішення Папський трибунал «Апостольська Сигнатура» прийняв ще в жовтні 2008 року.  Про це 15 листопада 2010 року написав о. Дмитро Григорак, Апостольський адміністратор Бучацької єпархії у повідомленні до священиків та вірян єпархії.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting