Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Субота, 13 листопада 2010
Пильнуйте, щоб ніхто не залишився без Божої благодаті Друк Email

У зв’язку з подіями, які відбувалися з 7 по 12 листопада на парафії Преображення Господнього неодноразово «група Догнала» намагалася священнодіяти та зводити в блуд слабких і нестійких у вірі. Розносили не правдомовні брошури наклепницького характеру, даючи згіршення всім, а зокрема студентам та учням у навчальних закладах.

Їхні вчинки спонукали вірних греко-католиків захистити свій храм та створити нормальні умови для можливості богослужінь. Присутність так званих «монахів і монахинь» на території подвір’я храму зумовила вірних зробити все можливе для того, щоб УГКЦ не терпіла більше зневаг та наруг від тих, хто наважився зневажати їхні святині.

Read more...

Звернення Управління Бучацької єпархії УГКЦ щодо останніх подій навколо парафії Преображення Господнього УГКЦ в м. Чорткові Друк Email

«Нехай ніхто жадним способом не бентежить вас! Бо спершу настане відступство й виявиться чоловік безбожний, син погибелі, той супротивник, який зноситься понад усе, що зветься Богом чи святощами, так що сяде сам у храмі Божім і видаватиме себе за Бога. Хіба не пам’ятаєте, що коли я був між вами, я говорив вам про це?»

(2 Сол. 2, 3-5).

Слава Ісусу Христу!

Дорогі вірні,

Звертається до вас Управління Бучацької єпархії у зв’язку

з поширнням невірної інформації

про УГКЦ та її провід та намагання

«Підгорецькими отцями» (група Догнала) захопити

парафію Преображення Господнього

та закорінитися в нашій єпархії.

«Група Догнала» – це екс-ченці Антон-Ілля Догнал, Ричард-Методій Шпіржік та Самуїл-Роберт Обергаусер з Чехії, а також четвертий відступник, українець Василь-Маркіян Гітюк з Підгорецького монастиря ЧСВВ, де у свій час ігуменом був о. Роман Шелепко. У 2005 р. їх було виключено з Василіянського Чину відповідними декретами, а після самопроголошення себе ієрархами-єпископами УГКЦ у березні 2008 р. на них була накладена велика екскомуніка, яка забороняє будь-які уряди і чини в Церкві, згідно з ККСЦ. Церква вдалася до таких кроків через їх непослух та гординю. Вони також були священиками, але настільки хотіли бути знаменитими і визначними, що їхнє священство стало обмінною монетою в отриманні власної слави. Підгорецькі екс-ченці подавали апеляцію до Риму, але це не міняє суті справи і конфлікту, в який вони втягнули Церкву.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting