Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Середа, 10 листопада 2010
Завершилася щорічна зустріч східних католицьких ієрархів Європи Друк Email

З 5 до 7 листопада цього року у Софії (Болгарія) проходила щорічна зустріч східних католицьких єпископів Європи з нагоди ювілею 150-річчя унії Східної Католицької Церкви в Болгарії з Римською Апостольською Столицею. У цих подіях, на запрошення екзарха Католицької Церкви східного обряду в Болгарії Преосвященного Владики Хріста (Пройкова) та за підтримки Ради Єпископських Конференцій Європи (Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae, CCEE), взяли участь кардинал Петер Ердо, Президент Ради Єпископських Конференцій Європи, і кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації у справах Східних Церков, разом із 35 ієрархами Східних Католицьких Церков з різних частин Європи (Білорусі, Великобританії, Греції, Італії, Кіпру, Македонії, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, України, Хорватії, Чехії). Були також деякі представники ватиканських дикастеріїв, зокрема з Конгрегації у справах Східних Церков та Папської ради у справах мігрантів та подорожуючих.

Read more...

Секта Догнала намагалася захопити храм Преображення Господнього у м. Чорткові Друк Email

 

7 листопада члени так званої «групи Догнала» намагалися захопити храм Преображення Господнього у м. Чорткові, в котрий раз вживши свою випробувану зброю: обман, наклеп і насильство.  В акції захоплення брали участь дві особи, які є під карою Великої Екскомуніки (тобто є викляті з Католицької Церкви), а саме: Василь Гітюк та Ричард Шпіржік. Також брали участь біля 20 сестер-монахинь, які відмовили послух єрархії УГКЦ і підпорядковуються самозваним «єпископам» «групи Догнала» і ще кілька осіб, які приїхали з ними.

Read more...

Упокоївся у Бозі о. Роман Василь Шелепко Друк Email

4 листопада по дорозі до храму раптово відійшов у вічність священноєрей Роман Василь Шелепко. Діагноз, який встановила лікарська експертиза – обширний інфаркт. 5 листопада відбулося прощання парафіян храму Преображення Господнього у м. Чорткові зі своїм парохом. Наступного дня  у м. Бучач відбувся чин похорону, який відслужили синкели Бучацької єпархії о. мітрат Іван Сеньків, о. Володимир Заболотний та численні священики Бучацької єпархії.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting